اخبار سال 1392

دبیر انجمن صنایع خراسان رضوی خبر داد برگزاری نخستین همایش برندینگ و تولید بدون کارخانه خراسان رضوی در خبرگزاری تسنیم

اشتراک گذاری

خبرگزاری تسنیم: دبیر انجمن مدیران صنایع استان گفت: نخستین همایش برندینگ و تولید بدون کارخانه به همت انجمن مدیران صنایع خراسان و اتاق بازرگانی, صنایع، معادن و کشاورزی استان خراسان رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد، امیر مرادی صبح امروز در جمع خبرنگاران مشهدی اظهار کرد: این همایش به منظور فرهنگ‌سازی در مدیران و تقویت جایگاه و اهمیت تشکل‌های بخش خصوصی روزهای 30 و 31 مردادماه در محل هتل پردیسان مشهد برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در این همایش اساتید حوزه برند و تولید بدون کارخانه، مباحث استراتژی‌های برندسازی، تولید بدون کارخانه بر پایه برند و مباحث حقوقی برندینگ را برای علاقمندان ارائه می‌کنند.

مرادی گفت: همچنین به منظور تشویق صاحبان برند، دبیرخانه علمی همایش بر پایه استاندارد ISO 10668 نسبت به تنظیم پرسشنامه و ارزیابی برندهای مطرح استان اقدام کرده است که در پایان همایش با حضور مقامات استانی از این برندها، تقدیر به عمل می‌آید.

مرادی به تشکل‌های حامی این همایش اشاره کرد و گفت: اتحادیه صادرکنندگان خراسان رضوی، اتحادیه صادرکنندگان زعفران خراسان رضوی، اتحادیه صادر کنندگان خدمات فنی و مهندسی، اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نساجی و پوشاک خراسان رضوی و اتحادیه حق العملکاران گمرکی خراسان رضوی از این همایش حمایت کرده‌اند.

وی افزود: اتحایه وارد کنندگان مواد اولیه و کالاهای سرمایه‌های خراسان رضوی، سندیکای آسانسور و پله برقی خراسان رضوی، انجمن پسته ایران، انجمن انبوه سازان خراسان رضوی و شورای ملی زعفران ایران از دیگر حامیان این همایش هستند.

دبیر انجمن مدیران صنایع استان تصریح کرد: با توجه به جایگاه تشکل‌ها و تعهد اخلاقی که نسبت به گزینش برندها وجود دارد، از هیچکدام از برندهای برتر، مبلغی دریافت نمی‌شود و هزینه‌های همایش از محل ثبت‌نام دوره آموزشی و اسپانسرها تامین شده است تا همایش به عنوان الگویی منحصر به فرد در نوع خود، هر سال توسط مجموعه تشکل‌های اقتصادی استان برگزار شود و در سال‌های آتی بتوانیم از سایر تشکل‌های علاقمند نیز در جمع برگزار کنندگان همایش بهره مند شویم.

وی در پایان اظهار کرد: امیدوارم در سایه توجه و حمایت مسئولان، ارزشگذاری برند در دستور کار قرار بگیرد و از برند به عنوان یک شناسه ارزشی در ارزیابی مالی واحدها و ارزش‌گذاری آنها در آینده‌ای نه چندان دور بهره‌گیری شود.

لینک خبر در خبرگذاری تسنیم