اخبار سال 1400

برند شدن حاصل سال‌ها زحمت فعالان اقتصادی است

اشتراک گذاری

استاندار خراسان رضوی گفت: این استان با توجه به ظرفیت‌های بالقوه در رسته‌های تولیدی مختلف و برندهای معتبر، نیاز به شهرک‌های تخصصی و متنوع در بخش‌های مختلف دارد تا به توسعه برندسازی تولیدات داخلی کمک کنند.

یعقوبعلی نظری در نهمین همایش نشان تجاری (برند) مشهد اظهار کرد: ایجاد شهرک‌های تخصصی متنوع در استان از سطح ملی پیگیری می‌شود تا بتوان شهر مشهد و این استان را با توجه به وجود پر برکت امام رضا(ع) به الگویی در کشور تبدیل کرد.

استاندار خراسان رضوی ضمن اعلام حمایت جدی و کاملا  موثر دستگاه‌های دولتی از جریانات اقتصادی و فعالیت‌های بخش خصوصی افزود: ما معتقد به حضور مردم در همه عرصه‌ها هستیم و اعتقاد داریم هر جا که مردم حضور پیدا کرده و نقش آفرینی کنند، نه تنها مشکلی به وجود نخواهد آمد بلکه شاهد حرکت‌های موثر و مفید و رو به جلو خواهیم بود.

وی بیان کرد: چیزی به عنوان "مانع تولید" نباید در خراسان رضوی وجود داشته باشد بلکه جریانات و امور اقتصادی باید روان شده و سرعت انجام آنها و تحقق اهداف بیشتر شود. دستگاه‌های دولتی این استان نباید مانع فعالیت‌های اقتصادی باشند؛ بلکه باید به افزایش سرعت رشد اقتصادی و صنعتی استان کمک کنند. همچنین جدیت عزم بخش خصوصی در استان می‌تواند دستگاه‌های حاکمیتی را فعال کند و در این راستا نمی‌توان واحد تولیدی را راکد نگه داشت تا همه زمینه‌ها برای فعالیت آن فراهم شود.

استاندار خراسان رضوی درباره اهمیت برند و برندینگ اظهار کرد: کسب این سرمایه مهم در بخش صنعت نتیجه سال ها فعالیت است. اعتبار و اعتماد به راحتی به دست نمی آید و باید سال ها در این زمینه تلاش شود و به کسانی که در این عرصه موفق هستند تبریک می گویم.

نظری برند شدن را حاصل سال‌ها زحمت فعالان اقتصادی دانست و گفت: ما به شدت به برندها و نمونه‌های برتر در حوزه تولید نیاز داریم و هنر تولیدکنندگان این است که مبتنی بر شاخص‌ها و مولفه‌های اقتصادی، تولید سالم به مردم ارایه داده و برندسازی را در پیش بگیرند.

صاحبان برند دارای نگاه انسانی در عرصه تولید و صنعت هستند و این و رویکرد برای مردم و جامعه، محترم است.